PST System Facebook

PRO Stage Technology

Widoczni, słyszalni, imponujący, zauważalni - tacy są nasi klienci!

Firma PRO Stage Technology od chwili powstania notuje dynamiczny rozwój, dzięki stałemu dążeniu do spełniania potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Zapewniamy im odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i wynajem ekranów LED czy wynajem telebimów. Dostarczamy wszelkiego rodzaju systemy wizualne oraz gwarantujemy profesjonalną, bezawaryjną obsługę multimediów na eventach, koncertach lub konferencjach. Wyzwaniem są dla nas duże imprezy masowe, gdzie dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy stanąć na wysokości zadania, opracowując pełną obsługę audio-wizualną. Dobrze przygotowany event jest czynnikiem sprzyjającym osiąganiu sukcesów przez naszych klientów.

Nasza firma PRO Stage Technology działa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, starając się w pierwszej kolejności trafnie rozpoznać potrzeby klientów, a następnie w 100% je spełnić. Często nasi klienci nie do końca wiedzą, z jakich ekranów led, telebimów, nagłośnienia czy oświetlenia chcieliby skorzystać. Świadczymy usługi doradcze skierowane na zoptymalizowanie wszechstronnej obsługi eventów. Z naszą pomocą każda impreza zostanie dopięta na przysłowiowy „ostatni guzik”. Możecie się Państwo zdać na naszą wiedzę merytoryczną i wysokie umiejętności techniczne czy planistyczne.


Nie ustając w poszukiwaniu nowych rozwiązań, firma PST System oferuje Państwu:

  • Wynajem ekranów LED, telebimów, tj. nowoczesnych ścian diodowych LED, o rozdzielczości P10 oraz P3,
  • Oświetlenie dekoracyjne,
  • Nagłośnienie konferencji i wszelkiego rodzaju eventów,
  • Oświetlenie estradowe,
  • Iluminację architektoniczną,
  • Dekorację sal weselnych światłem,
  • Sprzedaż i bieżący serwis oświetlenia estradowego,
  • Systemy telewizji przemysłowej CCTV,
  • Systemy zabezpieczeń SSWiN, KD.

Ekrany diodowe LED i telebimy wynajmowane przez PST System można w dowolny sposób konfigurować, tworząc w pełni mobilne, duże ekrany, do zastosowania zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oferowane przez nas Ekrany LED i telebimy charakteryzują się wysoką jakością oraz kontrastem, pozwalające na stworzenie doskonale widocznego bez względu na panujące warunki atmosferyczne, obrazu. Uzupełnieniem naszej oferty niech będą lasery projekcyjne RGB, wyrzutnie ognia, stwarzające zapierający dech w piersiach nastrój na koncertach, jak i oświetlenie estradowe.

Pamiętając, jak ważne są wrażenia wizualne i akustyczne dla pozytywnego odbioru eventu, koncertu czy konferencji, wynajmujemy profesjonalny sprzęt iluminacyjny, nagłośnieniowy oraz wysoce zaawansowane ekrany i telebimy. Mamy doświadczenie w realizacji zleceń na terenie miast: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Tarnów i szeregu innych.

Zdaj się na nasz profesjonalizm i doświadczenie, a każdy zorganizowany przez Ciebie event na długo zapadnie w pamięci uczestników!